Piccolavita

Demiray Vinç Makine Müh. Ltd. Şti. ve Çökelez İnş. Taah. Tekstil Tur. San. Tic. Ltd. Şti ortak kuruluşudur.

Sektörde 35 yılı aşan tecrübesiyle şehirden uzak doğaya yakın, keskin ve modern çizgileri ile küçük ve kaliteli yaşam alanları sunmaktadır. Sabit tasarlanmış modellerin dışında kişisel istekler doğrultusunda kişiye özel butik bir “tiny house” sahibi olmayı da mümkün kılan Piccolavita en doğal ve en konforlu alanları sizler için tasarlamaktadır.

Uluslararası standartlarda üretim yapan firmamız o2 avrupa tip onay belgeli ve 2018/858 treyler yönetmeliğine uygun olarak üretilmekte olup tüm avrupa yollarında kullanıma uygundur.

İstediğiniz yerde ve zamanda, doğayla baş başa kalmak istediğiniz anlar, tatiller ve hafta sonlarında hayat Piccolavita ile bambaşka bir keyfe dönüşecek. Deneyimli eleman ve bilgi birikimi ile kısa sürede tüm isteklerinize cevap verebilecek, doğanın huzurunda organik bir hayat hazırlayacak.

Piccolavita tiny house kurulduğu günden itibaren istikrarlı olarak yoluna devam etmektedir. Deneyimli teknik elemanları ile mobil ev, tekerlekli küçük ev sistemlerinde satış ve kurulum montajını gerçekleştirmektedir. Konusunda uzman kadrosu ile yurt içi ve yurt dışında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Piccolavita imarlı arsalarınız için önerilen yarı mobil tiny house ürünlerlerin yanı sıra imarsız tarlalarınızda ve bahçelerinizde ise konut sorununa kesin çözüm getiren plakalı, ruhsatlı karavan tiny house tipi konforlu yaşam alanlarını sizinle buluşturmaktadır.